Przygody dziadka i jego wnuka

Czytając o przygodach dziadka oraz jego wnuka na pewno przyjdzie nam na myśl, że może chodzić o bajkę dla dzieci. Jednak nie każde opowiadania o dziadku i jego rodzinie nadają się do tego, aby pokazywać je osobom młodym. Są takie książki, czy też komiksy, które z wielką przyjemnością czytają osoby dorosłe bez udziału osób małoletnich. W końcu i osoby dorosłe mogą w przyjemny sposób się zrelaksować i odpocząć. Nigdzie nie jest napisane, że dorośli mogą czytać tylko książki poważne. Doskonałym przykładem tego może być komiks pt. “Rick i Morty. Tom 7“. Jeżeli ktoś ma ochotę na śmiech, to tutaj na pewno go nie zabraknie.

Czarny humor

Trzeba przyznać, że animowany serial “Rick i Morty” w Stanach Zjednoczonych cieszy się ogromną popularnością. Kiedy powstał początek tego serialu nikt nie myślał, że będzie on mia tak długą kontynuację i na dodatek doczeka się specjalnych książek oraz wydań komiksów. Twórcy tego wspaniałego serialu chcieli stworzyć coś na parodię znanego wszystkim filmu “Powrót do przeszłości”. I udało im się to w naprawdę doskonały sposób. Na tyle, że w chwili obecnej możemy cieszyć się wspaniałymi komiksami, które nie raz poprawią nam humor. Rick Sanchez to wspaniały naukowiec, który jest uzależniony od alkoholu. Co więcej – nie kryje on się z tym w żaden sposób. Jego dorosła już córka, która ma męża i własne dzieci doskonale o tym wie. Na dodatek Rick jest naukowcem, który ze swoimi badaniami postanawia zapoznać swojego nieśmiałego wnuka – Morty`ego Smitha. Obydwoje są uczestnikami najróżniejszych przygód, które dzieją się nie tylko na Ziemi, ale również w całym wszechświecie. Każda przygoda to inne miejsce, które pozwala nam poznać nie tylko szalony charakter dziadka, ale również wnuka, który zawsze podążą za seniorem rodu – czy tego chce, czy też nie.

Kosmiczne przygody

Rick i Morty. Tom 7” to nie tylko obecne czasy, ale również wędrówka w czasie i przestrzeni w przód oraz w tył. Co tym razem będzie czekało na dwójkę tytułowych bohaterów? Jak w tym wszystkim odnajdzie się siostra Morty`ego Smitha – Summer. Bowiem należy również wspomnieć, że Rick am dwójkę wnuków. Jednak to Morty jest głównym uczestnikiem szalonych wypadów dziadka. Komu Rick zaproponuje broń? Kim okaże się być Michael? Czy będzie miał on dobre plany wobec ziemian? A może będzie to insektoidalny zabójca przybywający z kosmosu? Jeszcze na dokładkę Summer pozna romans, który z góry skazany jest na zagładę. A po całym komiksie będą biegać jakieś dinozaury! Jak tym razem zakończą się szalone przygody dziadka oraz wnuka, którzy znajdą się w różnych, często nieoczekiwanych miejscach.

Cover obraz autorstwa freepik - www.freepik.com

Autor

biuro@seodot.pl